DexShell ambasadorský a sponzorský program oficiálně spuštěn!

Staňte se součástí týmu DexShell a posuňte komfort při vašich dobrodružstvích na novou úroveň.

  • Je vaší velkou vášní pohyb a pobyt v přírodě nebo se aktivně věnujete některému z outdoorových sportů?
  • Rozumíte si se sociálními médii a rádi svá dobrodružství sdílíte s ostatními?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ano, je tato příležitost právě pro vás.

DexShell se specializuje na plně nepromokavé a prodyšné ponožky, rukavice a čepice, které jsou vhodné pro řadu outdoorových aktivit – od turistiky, přes cyklistiku, až po práci venku. Pokud jste běžec, cyklista, lezec, turista nebo jen rádi trávíte čas v přírodě, leží před vámi šance si svou vášeň užívat o něco komfortněji, v suchu a teple s doplňky od DexShell – ambasadorský a sponzorský program je spuštěn!

Je to také skvělá příležitost pro ty, co aktivně tvoří videoobsah s outdoorovou tématikou na YouTube nebo na jiné platformě.

Přihlášení je snadné. Stačí navštívit oficiální stránky DexShell a v sekci BE OUR AMBASSADOR vyplnit přihlášku v angličtině. Představte sebe, případně svůj projekt, a uveďte, proč se chcete programu účastnit. Nezapomeňte přiložit důležité odkazy na sociální média, blog, youtube kanál, web a odkazy na další platformy, na kterých jste aktivní.

V případě vybrání a zapojení do programu vás DexShell materiálně podpoří svými produkty a pomůže vám sdílet svou vášeň se světem.

Podejte si přihlášku ještě dnes na www.dexshell.com/ambassador-program/!