Zažijte komfort sucha

Produkty DexShell jsou navrženy přesně pro ty, co potřebují oblečení, jež je ochrání proti nepřízni živlů při outdoorových aktivitách. Mohou tak posouvat hranice svých zkušeností a prohlubovat svůj zážitek bez většího omezení komfortu i v náročném terénu a počasí.

Již více než 15 let se DexShell specializuje výhradně na vývoj a výrobu nepromokavých ponožek a patří mezi hlavní průkopníky v tomto segmentu. Postupně rozšířil svou nabídku také o rukavice a čepice. Na vzniku značky se významně podílel také výrobce výkonných nepromokavých membrán Porelle®, která je v produktech využívána dodnes.

Ve srovnání celkového výkonu vyšly produkty DexShell o 30 % lépe než produkty předních konkurenčních značek. Efektivně vzdorují dešti, mokru, sněžení a chladu. Za úspěchem stojí neustálá technologická a produktová inovace. Díky nepřetržitému výzkumu a tomu, že DexShell patří mezi největší hráče na trhu s nepromokavými doplňky, si může volit ty nejlepší dostupné materiály a dodavatele.

DexShell se účastní většiny významných světových outdoorových výstav, kde prezentuje své produkty jak koncovým zákazníkům, tak dodavatelům. Aktuálně má zastoupení ve více než 20 zemích světa.