Doručení do Vánoc

Čím dříve objednáte, tím větší šanci máte, že objednávka dorazí pod stromeček včas – proto doporučujeme nenechávat objednávky až na poslední chvíli. Nicméně v tuhle chvíli Vám stále zaručujeme včasné dodání skladového zboží do Vánoc bez ohledu na zvoleného dopravce. Až budeme mít informace od jednotlivých přepravců ohledně jejich odhadovaných časů doručení do Vánoc, budeme je zde publikovat.

Poslední objednávky před vánočními svátky (již bez garance doručení do Vánoc) budeme expedovat 22. 12. 2023. Osobní vyzvednutí objednávek na naší pobočce v Třinci bude možné také až do pátku 22. 12. 2023 po telefonické nebo e-mailové domluvě.

Po vánočních svátcích budeme expedovat další zboží 27. a 28. 12. 2023 a poté až po Novém roce od 2. 1. 2024.

Nepromokavé doplňky značky DexShell můžete sehnat i v některých kamenných prodejnách v Česku a na Slovensku. Celý seznam prodejců DexShell najdete pod tímto odkazem.

Výměna nevhodného dárku

Za všemi produkty DexShell si stojíme, nicméně naprosto a z vlastní zkušenosti chápeme, že při volbě dárků pro blízké, jakkoliv dobře je znáte, může každý občas sáhnout vedle. Obzvlášť pokud se do toho připlete vánoční stres ze shánění dárků na poslední chvíli. Proto jsme pro Vás připravili prodlouženou dobu na výměnu nevhodného dárku za kupón, za který si Vy nebo Vámi obdarovaný může u nás pořídit něco jiného. Tato vánoční příležitost platí od 1. 12. 2023 do 31. 1. 2024. Kompletní podmínky služby Výměna nevhodného dárku naleznete pod tímto odkazem.

1. Vrátíte nám nevhodný dárek

Vyplníte formulář pro výměnu nevhodného dárku (ke stažení ZDE) a spolu s nepoužitým zbožím s kompletním příslušenstvím nám jej zašlete nebo doručíte osobně na naši provozovnu v Třinci do 31. 1. 2024.

2. Zašleme vám kupón

Kupón v hodnotě vráceného produktu vám zašleme na email uvedený ve formuláři pro výměnu nevhodného dárku. Platnost kupónu je do 14. 2. 2024.

3. Vyberete si něco jiného

Mrknete na naši nabídku nepromokavého vybavení (ponožek, čepic a rukavic) a vyberete vhodnější dárek, na který uplatníte kupón.

Nepromokavé doplňky jako vánoční dárek

Nepromokavé ponožky nejsou jen pro nadšence do turistiky, kteří chodí na hory za každého počasí, ale hodí se i pro běžce, cyklisty, motorkáře, rybáře, myslivce, fotografy přírody… a dokonce i pro děti! O tom, kde všude a při jakých činnostech můžete skvěle využít nepromokavé ponožky, jsme napsali tento článek. Pro správný výběr velikosti a materiálů doporučujeme prolustrovat i článek Jak vybrat nepromokavé ponožky. Na konci najdete i srovnání nejoblíbenějších modelů.

Jako skvělý a praktický dárek pro všechny můžeme doporučit i nepromokavé rukavice a čepice, které v zimním obdobím využije prakticky každý. Zůstaňte Vy i Vaši blízcí v suchu a teple s nepromokavými doplňky DexShell!


Chcete se na něco doptat nebo potřebujete dodatečnou radu? Neváhejte nám napsat na e-mail nebo zavolat!